Kocięta

 • kociątko rasy Devon Rex
  kociątko rasy Devon Rex

KILKA INFORMACJI DLA ZAINTERESOWANYCH KOCIACZKIEM Z NASZEJ HODOWLI.

 • bardzo istotne jest dla nas znalezienie odpowiedzialnych i kochających opiekunów, ponieważ przychodzące na świat kocięta w naszej hodowli są pełnoprawnymi członkami rodziny i pragnęlibyśmy,aby zawsze były tak traktowane przez przyszłą rodzinę. Bardzo dużo serca i pracy wkładamy w wychowanie i rozwój naszych kociąt. Dbamy o to, aby były w doskonałej formie fizycznej i psychicznej. Bardzo cenimy sobie późniejszy kontakt z nowymi opiekunami.
   
 • kocięta opuszczają nasz dom w wieku min. 14 tygodni. Przez ten czas dbamy o odpowiednią socjalizację, naukę czystości i o gotowość do opuszczenia rodziców i rodzeństwa. W tym czasie są dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone.
   
 • wszystkie kocięta opuszczające naszą hodowlę posiadają rodowód FiFe, czyli gwarancję pochodzenia. Kot bez rodowodu nie jest kotem rasowym, lecz tylko "kundelkiem" w typie danej rasy.
   
 • z nowymi opiekunami podpisujemy umowę kupna-sprzedaży zabezpieczającą przyszłość naszych kociąt. Gwarantujemy nasze wsparcie przez całe życie kotków.Kocięta otrzymują wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu i coś co będzie przypominało im dom rodzinny np.: kocyk lub zabawkę, aby mogły szybciej zaaklimatyzować się w nowym miejscu.

 

REXY DEVOŃSKIE to koty, które bardzo przywiązują się do swoich opiekunów .
Biorąc pod opiekę kota, musisz zdać sobie sprawę z obowiązku, który czeka Cię przez najbliższych 15-20 lat. Cena kociaka, to nie jedyny koszt związany z jego zakupem. To dopiero początek wydatków (odpowiednia karma, opieka weterynaryjna itp.). Kociakowi należy poświęcać odpowiednio dużo uwagi i zainteresowania. Nie można zostawić go samemu sobie. Należy zapewnić mu towarzystwo - jeżeli nie Twoje, to najlepiej innego kotka. Bezpieczeństwo Twojego kociaczka, to sprawa bardzo istotna. Zabezpieczenie okien i balkonów jest niezbędne. Siatki zabezpieczające w oknach, to konieczne wyposażenie kociego domu. Pamiętaj, kot będzie Twoim towarzyszem na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie na długie lata. Będzie wymagał opieki, wiele uwagi, a nade wszystko uczucia. W zamian za to otrzymasz od swojego pupila bezgraniczne przywiązanie, oddanie i MIŁOŚĆ.

 • Aktualne mioty - MIOT H

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miot  "I"   ur. 03.07. 2019 r.

   

  matka : XENIA Abrachdabrach*PL

  ojciec : Emporio Ansea of Applause.UA

   

  ISLANDIA - kotka, kolor n 03 ( czarny bikolor )

  INDIA - kotka, kolor n ( czarny)

  ITALIA - kotka, kolor a ( niebieski)

  INDIANA - kocurek, kolor n 09 ( czarny z białym )

   

 • Plany hodowlane

 • Archiwum miotów

Facebook
read what he said replica watches. my response rolex replications for sale. 75% off knockoff watches. great site high quality rolex replicas. see this page https://www.replicafalsa.es. finest materials with scrupulous attention to details. Find more here https://www.polskareplika.pl/. purchase best replica watch site 2022. try this high quality rolex replicas. click this walletswatchesandthings. mens quality replica watches. Copy where to buy replica watches. you could try these out noob watches. helpful site https://www.directorywatches.com. more info here jpatekphilippe. additional resources https://www.loansbellross.com/. Website www.moneyfranckmuller.com. Read Full Article https://www.healthhublot.com/. Swiss rolex replications for sale. read this article freetagheuer. pop over to this site musicbreitling.