Kocięta

 • kociątko rasy Devon Rex
  kociątko rasy Devon Rex

KILKA INFORMACJI DLA ZAINTERESOWANYCH KOCIACZKIEM Z NASZEJ HODOWLI.

 • bardzo istotne jest dla nas znalezienie odpowiedzialnych i kochających opiekunów, ponieważ przychodzące na świat kocięta w naszej hodowli są pełnoprawnymi członkami rodziny i pragnęlibyśmy,aby zawsze były tak traktowane przez przyszłą rodzinę. Bardzo dużo serca i pracy wkładamy w wychowanie i rozwój naszych kociąt. Dbamy o to, aby były w doskonałej formie fizycznej i psychicznej. Bardzo cenimy sobie późniejszy kontakt z nowymi opiekunami.
   
 • kocięta opuszczają nasz dom w wieku min. 14 tygodni. Przez ten czas dbamy o odpowiednią socjalizację, naukę czystości i o gotowość do opuszczenia rodziców i rodzeństwa. W tym czasie są dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone.
   
 • wszystkie kocięta opuszczające naszą hodowlę posiadają rodowód FiFe, czyli gwarancję pochodzenia. Kot bez rodowodu nie jest kotem rasowym, lecz tylko "kundelkiem" w typie danej rasy.
   
 • z nowymi opiekunami podpisujemy umowę kupna-sprzedaży zabezpieczającą przyszłość naszych kociąt. Gwarantujemy nasze wsparcie przez całe życie kotków.Kocięta otrzymują wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu i coś co będzie przypominało im dom rodzinny np.: kocyk lub zabawkę, aby mogły szybciej zaaklimatyzować się w nowym miejscu.

 

REXY DEVOŃSKIE to koty, które bardzo przywiązują się do swoich opiekunów .
Biorąc pod opiekę kota, musisz zdać sobie sprawę z obowiązku, który czeka Cię przez najbliższych 15-20 lat. Cena kociaka, to nie jedyny koszt związany z jego zakupem. To dopiero początek wydatków (odpowiednia karma, opieka weterynaryjna itp.). Kociakowi należy poświęcać odpowiednio dużo uwagi i zainteresowania. Nie można zostawić go samemu sobie. Należy zapewnić mu towarzystwo - jeżeli nie Twoje, to najlepiej innego kotka. Bezpieczeństwo Twojego kociaczka, to sprawa bardzo istotna. Zabezpieczenie okien i balkonów jest niezbędne. Siatki zabezpieczające w oknach, to konieczne wyposażenie kociego domu. Pamiętaj, kot będzie Twoim towarzyszem na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie na długie lata. Będzie wymagał opieki, wiele uwagi, a nade wszystko uczucia. W zamian za to otrzymasz od swojego pupila bezgraniczne przywiązanie, oddanie i MIŁOŚĆ.

 • Aktualne mioty - MIOT H

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Miot  "I"   ur. 03.07. 2019 r.

   

  matka : XENIA Abrachdabrach*PL

  ojciec : Emporio Ansea of Applause.UA

   

  ISLANDIA - kotka, kolor n 03 ( czarny bikolor )

  INDIA - kotka, kolor n ( czarny)

  ITALIA - kotka, kolor a ( niebieski)

  INDIANA - kocurek, kolor n 09 ( czarny z białym )

   

 • Plany hodowlane

 • Archiwum miotów

Facebook